FAIL (the browser should render some flash content, not this).

kontakt

PolskaFiltropol
wytwórnia filtrów

Meblopol Sp. z o.o.
42-600 Tarnowskie Góry
ul. Krakowska 10


worki filtracyjne

Worki filtracyjne

Jesteśmy producentem i dystrybutorem worków oraz rękawów filtracyjnych, znajdujących zastosowanie w odpylaniu przemysłowym.

Nasi klienci to największe zakłady z branży chemicznej, cementowej, energetycznej, spożywczej, farmaceutycznej, itd.

Dzięki ogromnemu doświadczeniu w dziedzinie odpylania zdobytemu na przestrzeni wielu lat działalności firmy jesteśmy w stanie nie tylko zaproponować Państwu produkty wykonane z różnych mediów filtracyjnych i o różnej konstrukcji, cechujące się parametrami wskazanymi przez Państwa ale także dobrać odpowiedni rodzaj filcu igłowego oraz zastosować właściwe obróbki materiału tak aby był on odpowiedni dla warunków w jakich dany worek filtracyjny ma znaleźć zastosowanie.

Worki filtracyjne

Stosowane przez Filtropol nowoczesne rozwiązania technologiczne wpływają w znacznym stopniu na przedłużenie żywotności wkładów filtracyjny jak również gwarantują znaczną oszczędność energii oraz spełnienie wysokich wymogów ekologicznych (norm emisyjnych) z dużym marginesem bezpieczeństwa.

Aby złożyć zapytania/zamówienia należy podać wymiary worka filtracyjnego, szczegóły konstrukcyjne takie jak rodzaj mocowania, strona napływu zanieczyszczonego powietrza itp., materiał z jakiego maja zostac wykonane worki bądź najlepiej skontaktować się z Działem Sprzedaży w celu wyjaśnienia wszystkich parametrów.

Worki filtracyjne - katalog strona 17.

Filtropol © 2009-2014 | Polityka prywatności Wykonanie serwisu: Trynet.pl